• Konur 2 Sk. 67/4 Kızılay/Ankara,
  • +90 (532) 445 62 42, +90 (312) 418 08 11
  • bilgi@mumtazyuce.com
  • H. içi 08:00 - 20:00
    H. sonu: 08:00 - 18:00
Konur 2 Sk. 67/4 Kızılay/Ankara

Op. Dr. Mümtaz Yüce

Bilgi mahremiyeti en temel ve yasal hakkınızdır. Bilgileriniz tümüyle gizli tutulacaktır, bu konuda bir şüpheniz olmasın.

1952 yılında TOKAT'ta doğdum, İlk ve orta tahsilimi Tokat'ta üniversite tahsilimi İstanbul CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ’nde yaptım.1975 yılında mezun oldum. İhtisasımı yaptıktan sonra Ankara Dr.Zekai Burak kadın hastalıkları (ANKARA Büyük Doğumevi) hastanesinde öğretim kadrosunda çalıştım.

Sağlık bakanlığının yönetmelik değişikliginde hastanedeki görevimden ayrıldım.Şimdi muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim. Birçok tıbbi çalışmam ve makalelerim var. Bunlar çeşitli tıp dergilerinde yayınlandı. Halen çalışmalarım devam etmektedir.

Modern yöntemle Türkiye; de ilk defa(karmen aspiratörle küretaj(rahim içi tahliye)vakum yöntemi ile KÜRTAJ yapan ekip içinde görev aldım ve bu konuda başarılı çalışmalar yaptım. Birçok tıp derneklerine üyeligim vardır.

Labioplasti, vajen estetiği ,Estetik ameliyatlar üzerinde çok sayida başarılı çalışmalarım, kadın hastalıkları ve üreme sağlıgı konusunda tecrübelerim var. Cinsel temasla bulaşan hastalıkları tedavide başarili çalışmalarım ve deneyimimvar.Hastalarıma eniyi şekilde hizmet vermek ve hastalarımın mahremiyetine saygılı olmak birinci önceligimdir.Saygılarımla

Bilgilendirme